2 серпня 2023 15:55

Мірча ЛУЧЕСКУ: "Якщо пройдемо в груповий етап Ліги конференцій, то також будемо грати в Бухаресті"

У 3-му раунді кваліфікації Ліги конференцій "Динамо" зустрінеться з переможцем поєдинку "Арарат-Вірменія" - "Аріс" Салоніки. Домашній матч київської команди пройде на стадіоні в Бухаресті.


Наставник "біло-синіх" Мірча Луческу звернувся до вболівальників "Рапіда", який грає свої домашні матчі на цій арені. Він хоче, щоб вони у великій кількості прийшли на стадіон, щоб підтримати його команду.


- Так, офіційно. Грати на "Джулешті" була моя ініціатива, тому що минулого року було дуже важко з Польщею, дистанції були дуже великі. По-друге, я роблю ставку на вболівальників "Рапіда", які є любителями футболу, і вони не пропустять можливості бути присутніми на нашому матчі. У Кракові у нас взагалі не було вболівальників.

Ми дуже довго грали без вболівальників... взагалі. Треба спробувати зіграти з підтримкою. У Бухаресті українців ще більше. На стадіоні створюється надзвичайно приємна та сприятлива атмосфера для футболу. Я теж повертаюся додому.


- Ви також гратимете в групі на "Джулешті", якщо пройдете кваліфікацію?

- Звичайно. Якщо ми пройдемо, то будемо грати в Бухаресті. І відстань коротша, тому що ми виїжджаємо з Бухареста до Кишинева, а з Кишинева автобусом до Одеси 4 години, або до Києва 9 годин, - цитує Луческу As.ro.