5 червня 2023 17:11

Ярмолюка перевели до першої команди "Брентфорда"

«Брентфорд» оголосив про переведення українського півзахисника Єгора Ярмолюка з резервної команди до першої.

З початку сезону 2023/24, який «Брентфорд» проведе в АПЛ, 19-річний футболіст буде частиною команди Томаса Франка.

Минулого сезону атакувальний хавбек забив 3 голи та зробив 2 асисти у 16 матчах за «Брентфорд» Б. Разом з командою він виграв Кубок Прем“єр-ліги - турнір серед команд U-21.

Ярмолюк встиг дебютувати за основну команду ще в листопаді минулого року - зігравши 18 хвилин в матчі Кубка англійської ліги проти «Джиллінгема» (1:1, 6:7 після пенальті). Також він тричі потрапляв в заявку «Брентфорда» на матчі АПЛ, але на поле не виходив.

Сезон 2022/23 для Єгора був перерваний через травму, але він повертається до оптимальної фізичної форми, щоб розпочати передсезонну підготовку разом із першою командою.