4 червня 2023 09:53

Роман ЗОЗУЛЯ: "Чмошники продовжують терор цивільного населення. П######и, паскуди, покидьки, тварюки"

Український футболіст Роман Зозуля прокоментував обстріл Дніпра російськими військами.


«П######и. Паскуди. Покидьки. Тварюки.


Спочатку Київ. Там загинула нещодавно дитинка з мамою, в першу чергу через атаку росіян ракетами (а вже потім через те, що бомбосховище було зачинено).


Тепер Дніпро. Рідне місто. Субота, вихідний день.


Люди сім’ями проводять час разом вдома. Восьма година вечора. Багато хто вечеряє, інші ще трохи прогулюються. Місто здригнулось від потужного вибуху. В небо піднявся стовп диму. Тільки через декілька хвилин ввімкули сигнал повітряної тривоги.


Балістика. На жаль, Дніпро немає ППО, яке здатне реагувати на балістику. Ці лайноїди влучили ракетою поміж будинками. Зруйнувавши як житлові будинки, так і пожежну станцію. Близько 20 потерпілих. З них 5 дітей. Шоста дитинка загинула… Її дістали з-під завалів…

Чмошники продовжують терор цивільного населення. Цієї ж ночі, з Каспію були пуски крилатих ракет на нашу Україну. Майже все летіло в Київ. І це як завжди вночі. Коли ворог не здатен отримати успіх на полі бою - він залякує цивільне населення.

Підло. Жорстоко. Але такі вони - православні, набожні росіяни. Вони черговий раз показали, що таке бути недонацією. Так і будуть все життя жерти лайно своє і свого президента.


Щирі співчуття родичам загиблих. Ми помстимося. Ми переможемо! Слава ЗСУ!» - написав Зозуля у своєму телеграм-каналі.