3 червня 2023 17:15

"Гавр" став чемпіоном Ліги 2 та вийшов до елітного дивізіону Франції

Гавр у матчі останнього 38 туру французької Ліги 2 мінімально обіграв Діжон (1:0) і став чемпіоном другого дивізіону Франції.

На останній хвилині зустрічі на поле вибігли вболівальники Гавра, через що матч було призупинено. Проте незабаром матч було завершено і Гавр завдяки своєму чемпіонству вийшов у Лігу 1, набравши 75 очок.

Тим часом матч між Бордо і Родезом було перервано після того, як вболівальник штовхнув гравця Родеза Люку Буадеса, який забив гол. Внаслідок інциденту футболіст отримав струс мозку. Гру не продовжили і тепер справою займатиметься Федерація футболу Франції.

Бордо має 69 очок і третє місце, а Мец — 72 бали. Друге місце дає пряму путівку до Ліги 1.

Для Гавра це буде перший за 14 років досвід участі у Лізі 1. Востаннє команда виступала там у сезоні-2008/09.