2 червня 2023 13:06

Кріштіану Роналду - саудівцям: "Я буду частиною вашої культури. Сподіваюся розважити всіх своєю грою та завоювати титули"

Форвард «Аль-Насра» Кріштіану Роналду розказав про життя в Саудівській Аравії.


«Труднощі бувають завжди, як і в європейському футболі. Можливо, через те, що в Європі ми більше тренуємося вранці, а тут - вдень або навіть вночі, коли у нас Рамадан. Коли починався Рамадан, ми іноді тренувалися о 22.00, що для мене дуже дивно. Це зовсім інший досвід, спогади та ситуації. Мені подобається переживати такі речі, тому я таким чином вивчаю нову культуру. Це важко, так, але нічого такого я не відчував раніше.


Саудівські вболівальники дуже люблять футбол. Дуже дякую за те, що підтримуєте мене не лише в ігрові дні, але й на вулицях і в місцях, де я буваю. Я буду частиною вашої культури, я буду тут і сподіваюся розважити всіх своєю грою та завоювати титули. Я постараюся зробити все можливе, поки я тут.


Якщо сюди приходять великі гравці, гучні імена, то молодші гравці, та й старші, дуже раді. Якщо це станеться, ліга буде рости, вік не важливий, але конкурентоспроможні гравці важливі.


Жити в Саудівській Аравії дуже добре. Якщо ви хочете приїхати сюди, щоб побачити та відчути культуру. Саудівці живуть вночі, що мені здається особливо смішним і цікавим. Місто прекрасне вночі. Якщо ви любите поїсти, Ер-Ріяд, ймовірно, одне з найякісніших місць, коли справа стосується ресторанів.


Моя сім’я тут щаслива, школи для дітей дуже хороші. А ще є новобудови, по всій країні. Я люблю бачити різні речі, і тому я тут», - сказав Роналду.