29 травня 2023 11:29

Піолі: "Якщо "Мілан" хоче скудетто та найкращих результатів у Лізі чемпіонів – склад потрібно посилити"

Головний тренер «Мілана» Стефано Піолі підбив підсумки сезону для команди.


«Очевидно, що Ліга чемпіонів дала нам набагато більше, ніж ми очікували. Нам було сумно вилетіти в півфіналі після матчів з «Інтером», але наша подорож була довшою, ніж всі очікували. Водночас у Серії А ми виступили не так добре, як очікувалося. Але ми в Лізі чемпіонів третій сезон поспіль - не знаю, скільки років минуло відтоді, коли клуб досягав такого.


Це був перший раз, коли ми справді намагалися бути конкурентоспроможними на двох турнірах. Нам чогось не вистачало, це правда. Зараз ми насолоджуємося цією перемогою та кваліфікацією в ЛЧ, це був дивний сезон з багатьох причин. Були без нашого основного воротаря протягом кількох місяців, тоді як гравці також були на чемпіонаті світу. Ця пауза в сезоні була дивною для всіх. Потрібен був час, щоб повернути форму.


Все завжди залежить від очікувань і того, чого ми хочемо досягти. Якщо хочемо бути конкурентоспроможними, щоб спробувати виграти скудетто і досягти кращих результатів у Лізі чемпіонів - очевидно, склад потрібно підсилити. Нам потрібні сильні гравці, щоб підняти рівень. Мені все одно, молодий футболіст чи ні, люблю тренувати молодих гравців, але нам потрібно більше варіантів.


Якщо вони молоді, треба бути готовим чекати на розвиток, як ми зробили з Леау та Тоналі, яких так критикували на початку. Клуб має принципи та повинен продовжувати так, як він вірить. Але якщо ми хочемо бути конкурентоспроможними, щоб виграти титул і пройти в Лізі чемпіонів якомога далі - нам потрібні сильні гравці», - сказав Піолі для DAZN.