28 травня 2023 08:16

Збірна Сенегалу U-20 з Самба Діалло втратила шанси на вихід до плей-оф ЧС-2023

Збірна Сенегалу U-20 з київським динамівцем Самба Діалло, що, попри травму, знов вивів команду з капітанською пов‘язкою та провів на полі 81 хвилину, зіграла в заключному груповому матчі на чемпіонаті світу в Аргентині внічию 1:1 Колумбією - та позбулася шансів на вихід до плей-офф.

Зауважимо, що після перемоги в іншому матчі групи Ізраїлю над Японією - 2:1 сенегальцям слід було для гарантованого виходу перемагати лідерів колумбійців з різницею у два м‘ячі. Цілком реально, враховуючи, що суперник свої турнірні завдання на цьому етапі вже вирішив.
Мінімальний виграш, як згодом з’ясувалося, також виводив сенегальців до плей-офф - як одну з двох найкращих команд, що посіли треті місця.
Натомість, ведучи у рахунку 1:0 мало не до самого кінця, Сенегал пропустив вирішальний гол на п‘ятій компенсованій хвилині й фінішував четвертим в групі.