27 травня 2023 21:24

Коноплянка з "Краковією" здобув розгромну перемогу: можливо, це був прощальний акорд українця у Польщі

У суботу, 27 травня, Краковія українського вінгера Євгена Коноплянки вдома приймала Плоцьк у заключному 34-му турі чемпіонату Польщі та перемогла з рахунком 3:0.

Євген Коноплянка у цій грі вийшов на заміну на 63-й хвилині, проте не зміг відзначитись результативними діями.

Рахунок у грі на 37-й хвилині матчу відкрив Кароль Кнап.

У другому таймі на 62-й хвилині перевагу господарів поля подвоїв Вірджіл Гіце з передачі Міхал Ракоці. Третій гол у ворота Плоцька за три хвилини забив Патрік Макух. Асистував йому Яні Атанасов.

Таким чином, 3:0. Краковія завершила сезон на сьомому місці, набравши 46 очок.

Зазначимо, що ця гра може стати останньою для Коноплянки у складі Краковії, оскільки його контракт із клубом спливає вже 30 червня.

Нинішнього сезону 33-річний вінгер провів за Краковію 28 матчів, у яких зміг відзначитися чотирма голами та двома результативними передачами;

Портал Трансфермаркт оцінює гравця у 700 тисяч євро.

Напередодні гри з Плоцьком головний тренер Краковії Яцек Зелінський заявляв, що саме після неї буде ухвалено рішення про майбутнє українця у клубі.