24 травня 2023 23:33

Самба Діалло провів другий матч на чемпіонаті світу U-20

Юнацька збірна Сенегалу, кольори якої захищає динамівець Самба Діалло, провела другий матч на Чемпіонаті світу U20, який проходить в Аргентині. Суперником сенегальців у другому турі групового раунду був Ізраїль.

І знову, як і в першому турі, Діалло вивів свою команду на поле із капітанською пов’язкою. Проте цього разу він провів у грі один тайм, будучи заміненим вже у перерві. Перша половина гри завершилася безгольовою нічиєю. На 58-й хвилині Ізраїль повів у рахунку після того як автоголом відзначився Ндіайє. Сенегальці відігралися на 80-й хвилині завдяки голу Діопа. У підсумку нічия 1:1.

Після двох турів Сенегал посідає останнє, четверте місце в групі, поступаючись Ізраїлю через меншу кількість забитих м’ячів. Обидві збірні-невдахи першого туру набрали по 1 очку. У завершальному турі групового раунду в ніч на 28 травня Сенегал зустрінеться з Колумбією.