21 травня 2023 21:38

Кочергін оформив дубль і приніс вольову перемогу "Ракуву": відео класних голів українського хавбека у Польщі

Владислав Кочергін відзначився дублем у ворота Плоцька (2:1) у виїзному поєдинку 33 туру чемпіонату Польщі. Голи українця допомогли команді вирвати вольову перемогу.

Ракув 27-річного українського хавбека Вадислава Кочергіна протистояв Плоцьку у 33-му турі чемпіонату Польщі.

Кочергін провів на полі всі 90 хвилин і відзначився дублем.

Ракув спершу програвав у матчі після того, як на 10-й хвилині Лукаш Секульський забив гол із пасу Домініка Фурмана.

Однак наприкінці матчу за справу взявся Кочергін. На 81-й хвилині він після пасу Жана Карлуша влучив у ворота суперника класним дальнім ударом.

Ще за чотири хвилини українець уже вивів гостей уперед другим голом. Асист на свій рахунок у чудовій комбінації записав Бен Ледерман.

Нагадаємо, що Ракув вже гарантував собі чемпіонство цього сезону.

Кочергін провів за команду в нинішній кампанії 42 гри, в яких відзначився 12 голами та двома асистами.