20 травня 2023 15:59
1

Блогер: "Незрозуміло чим тиждень годували Кабаєва, але він якось змінився в кращу сторону, Ванат, то взагалі просто вітчизняний міні-Бензема"

Блогер Михайло Смоловий у своєму Телеграм-каналі підбив підсумок першого тайму між "Динамо" та "Олександрією".

Стисло після першого тайму:

⁃ перші 3-4 хвилини ніяк не нагадували гру команд з 4-го та 5-го місця; хіба Олександрія створювала тиск, але не скажеш про космос, бо Динамо переходило центр поля

⁃ якщо обійми Кравця в матчі з Ворсклою, то не пенальті, то і тут не пенальті зі сторони Сироти

⁃ потім сталася чергова епохальна подія в 96-річній історії клубу - другий асист Кабаєва, вітання

⁃ Динамо суттєво краще почало, ніж зазвичай (чи проти Чорноморця зі свіжого); момент Буї та стійка Шепелєва, тож підсумок перших 20 хвилин доволі закономірний

⁃ цього разу кутові розібрали, бо і Сирота (Логінов), і Дячук (Бабогло) персонально грали проти найбільш гострих гравців суперника

⁃ незрозуміло чим тиждень годували Кабаєва, але він якось змінився в кращу сторону, тут мова не стільки за асист, скільки за гру без м’яча та участь в коротких розіграшах

⁃ Ванат, то взагалі просто вітчизняний міні-Бензема, я вже задовбав усіх писати, шо він футболіст, але він реально футболіст

⁃ відзначав би не лише Кабаєва, а й Парріса, ямаєць теж подобається тим, що частіше вмикає мозок, ніж Беніто, мабуть, є чому вмикатись (до обох вінгерів майже жодних радикальних претензій в обидва напрямки)

⁃ Дячук красень, знову без переляку побіг в атаку, ось це вже рівень УПЛ, може в підсумку вийшло не так круто, але за спробу 12 балів

⁃ єдиний негатив - компенсація відсутності Андрієвського в опорній зоні (він типу був поза позицією, намагаючись блокувати пас Ковальця на фланзі), забити вихованцю Шахтаря не заважав ніхто, не круто

Блохер мабуть перестав щось їсти, на відміну від Кабаєва, і в нього потрохи відкриваються очі?