18 травня 2023 19:20
1

Де Брюйне крикнув Гвардіолi "заткнися" під час матчу з "Реалом" у Лізі чемпіонів

Бельгійський півзахисник «Манчестер Сіті» Кевін Де Брюйне висловив невдоволення претензіями наставника «міщан» Хосепа Гвардіоли у другому таймі матчу з мадридським «Реалом» (4:0). Про це повідомляє Goal.

У другому таймі зустрічі у відповідь 1/2 фіналу Ліги чемпіонів між «Манчестер Сіті» та «Реалом» (4:0) Кевін Де Брейне втратив володіння м'ячем, що викликало негативну реакцію з боку головного тренера «міщан» Хосепа Гвардіоли.

Бельгійський півзахисник, як повідомляє джерело, повернувся до тренерської зони та прокричав: «Заткнися, заткнися». Це було знято на камеру. Після завершення гри Гвардіола пояснив свою реакцію тим, що за рахунку 2:0 гравці його команди почали дуже поспішати і часто втрачати м'яч, що йому не сподобалося.

Цього сезону Кевін Де Брюйне провів 30 матчів у рамках англійської Прем'єр-ліги, забив сім голів і віддав 16 результативних передач.

У Лізі чемпіонів 31-річний бельгієць відзначився двома забитими м'ячами та шістьма гольовими передачами.