13 травня 2023 19:22

Олександр ДЕМЧЕНКО: "Два голи у ворота "Динамо" присвячую мамі"

Півзахисник «Чорноморця» Олександр Демченко, який став автором дублю, прокоментував перемогу над «Динамо» (3:2) у матчі 26-го туру УПЛ.

«По-перше, хочу привітати нас, команду, наш клуб, з перемогою. Дуже важливі три очки.

Я обіцяв своїй мамі присвятити їй гол ще у першому колі, коли «Шахтарю» забивав, тому сьогодні я присвячую їй ці два голи, це все для моєї мами, вона в мене найкраща.

Незрозуміло, що відбулося на перших хвилинах другого тайму. Ніби як налаштовані виходили на нього. Слава богу, що потім змогли перемикнутися, не впасти в яму, підняти голову та рухатися далі.

У третьому голі я спочатку чекав, щоб Алефіренко побіг і я б йому пас віддав, в стіночку зіграти, але потім я побачив, що він не встигає, бо мене б вже накрили, тому вирішив розвернутися та пробити.

В нас 4 фінали попереду, там такий зараз ажіотаж унизу, всі борються, всі хочуть залишитися в УПЛ. Немає часу на відпочинок та немає часу, щоб розслабитись десь», — сказав Демченко в етері ПРОФУТБОЛ Digital.