27 квітня 2023 00:08

"Інтер" обіграв "Ювентус" і вийшов у фінал Кубка Італії

У рамках другого півфінального матчу Кубку Італії міланський Інтер вдома зустрічався з Ювентусом.

Шанси були рівні. У першій зустрічі між командами арбітр зафіксував нічию з рахунком 1:1. На 15-й хвилині рахунок було відкрито. Ніколо Барелла знайшов своїм пасом вільного Федеріко Дімарко у штрафному, а той низом пробив по центру — влучно, 1:0.

На початку другого тайму Інтер забив вдруге. Арбітр пішов перевіряти гол Джеко на ВАР і побачив офсайд.

У фіналі Кубка Італії міланський Інтер зіграє з переможцем пари Кремонезе — Фіорентина (перший матч — 0:2).

Інтер - Ювентус 1:0 (перший матч - 1:1)

Гол: Дімарко, 15

Інтер: Онана — Дарміан, Ачербі, Бастоні, Думфріс, Дімарко (Госенс, 78) — Барелла (Брозович, 68), Чалханоглу (Гальярдіні, 83), Мхітарян — Джеко (Лукаку, 68), Мартінес (Корреа, 78).

Ювентус: Перін — Сандро, Бонуччі (Данілу, 68), Бремер, Костич (Мілік, 46), Де Шильо — Рабьо, Локателлі (Паредес, 63), Міретті (Погба, 79), Ді Марія — К'єза.

Попередження: Локателлі, Мхітарян.