23 квітня 2023 23:49

Малиновський зіграв 83 хвилини: "Марсель" завдяки автоголу вирвав у компенсований час перемогу над "Ліоном"

У центральному матчі 32-го туру чемпіонату Франції на полі «Групама Стедіум» Ліон приймав Марсель із Русланом Малиновським у стартовому складі.

Марсель програв Ліону у володінні м'ячем, але частіше погрожував воротам суперника, що на 45-й хвилині гри матеріалізувалося у забитий гол. Його автором став Ундер.

Статистика першого тайму:

контроль м'яча: 59% на 41% (на користь Ліону)

удари по воротах: 8 на 1 (на користь Марселя)

удари у ворота: 4 на 0 (на користь Марселя)

На старті другого тайму небезпечно пробивав Санчес, але голкіпер Ліона продемонстрував свою майстерність та парирував удар форварда.

На 68-й хвилині поєдинку точний удар Ляказета зрівняв рахунок у матчі. На 76-й хвилині Клаус з Марселя потужно пробив, але воротар суперника перевів «постріл» на кутовий, а на 83-й хвилині Тудор замінив Малиновського. І вже в доданий час Густо з Ліона відзначився автоголом.

Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу Марселя над Ліоном із рахунком 2:1.

Малиновський провів за Марсель у всіх турнірах 18 матчів та забив два голи.

У наступному турі Марсель 30 квітня зіграє проти Осера, а Ліон на два дні раніше поміряється силами зі Страсбургом.