22 квітня 2023 08:10

Кулач знову забив: відео гола екс-форвараду "Динамо", яким він перевершив півтора роки перебування у Києві

Екс-форвард Динамо Владислав Кулач забив черговий гол у складі Зіри в чемпіонаті Азербайджану. Цього разу від українця постраждав Карабах (2:2) у 31-му турі.

Владислав Кулач забив гол у ворота Карабаха у виїзному поєдинку 31 туру чемпіонаті Азербайджану.

Українець вийшов у цій грі на заміну на 55-й хвилині, коли його команда поступалася 0:2. Проте спершу на 62-й хвилині один гол відіграв партнер Кулача Хаміду Кейта, а ще за три хвилини сам українець зрівняв рахунок.

Форвард вийшов віч-на-віч з голкіпером і несильним точним ударом вразив дальній кут воріт суперника.

Зазначимо, що цей гол став уже другим для Кулача у п'яти матчах за Зірю. Попередній він забив минулого туру чемпіонату у ворота Сабаїла (3:1) вдома.

Це вже більше, ніж за півтора голи виступів у Динамо.

Саме зі стану киян Кулач перебрався до Азербайджану в минуле зимове трансферне вікно на правах вільного агента. Динамо гравець належав із літа 2021 року. За цей час він зіграв лише у семи матчах та забив один гол.

Зіря після 31 зіграного матчу посідає п'яте місце у турнірній таблиці місцевої першості. Від третього Нефтчі, яке знаходиться в зоні єврокубків, команду Кулача відокремлюють аж 18 пунктів.