21 квітня 2023 08:38

Алегорі після 1:1 зі "Спортінгом": "Вихід у півфінал дався нам важко. День, коли "Юве" повернули 15 очок, закінчується, тепер потрібно поринути в лігу"

Головний тренер «Ювентуса» Массіміліано Алегрі висловився про вихід до півфіналу Ліги Європи.

Італійська команда здобула перемогу над «Спортингом» на стадії чвертьфіналу (1:0, 1:1). У півфіналі «б'янконері» зіграють із «Севільєю».

«Добрий день, вихід наступний раунд дався нам важко. Ми добре зіграли, особливо у другому таймі, але ми маємо діяти краще при завершенні атак.

Хлопці зіграли добре, нам також трохи пощастило. День, протягом якого нам повернули 15 очок, закінчується, тепер нам потрібно поринути у лігу: ми програли 3 матчі з останніх кількох. Ми повинні перезавантажитись, щоб закріпитися у першій четвірці».

Про «Севільї» у півфіналі

«Я чекав на «Севілью», бо це незручна команда. Вони вигравали Лігу Європи багато разів», – сказав Алегрі.