20 квітня 2023 22:42

АЗ у серії пенальті не пустив "Андерлехт" у півфінал Ліги конференцій

У четвер відбулись матчі-відповіді 1/4 фіналу третього за силою єврокубку. Читайте звіт про поєдинки на "Футбол 24".

АЗ – Андерлехт – 2:0 (4:1 – по пенальті) (перший матч – 0:2)

Голи: Павлідіс, 4 (п.), 14

Нідерландський АЗ на власному полі планував взяти реванш у Андерлехта за поразку 0:2. Вже до п'ятнадцятої хвилини алкмаарці вели 2:0, доволі швидко вирівнявши шанси на прохід у наступний раунд замагань – Вангеліс Павлідіс оформив дубль. Спочатку грек відзначився з пенальті, а за 10 хвилин закотив сферу у порожні ворота (після довгого розрізного пасу з середини поля на правий фланг Єнс Одгор віддав хавбеку в район одинадцятиметрової позначки).

Другий тайм голів не приніс і гра перейшла в овертайми. Одгор на 112-й таки забив, але офсайд залишив рахунок без змін. У серії післяматчевих пенальтів більше пощастило АЗ – Вертонген і Сарделла не зуміли переграти Метью Раяна.