20 квітня 2023 09:48
1

"Шовковському трохи зарано": Сабо назвав свого фаворита на посаду головного тренера "Динамо"

Напередодні всеукраїнського дербі між Динамо та Шахтарем, яке відбудеться 22 квітня, Йожеф Сабо розповів в ексклюзивному інтерв'ю для FanDay.net про своїх фаворитів на посаду головного тренера київського клубу після відходу Мірчі Луческу.


Йожеф Сабо зізнався, що, на його думку, Олександр Шовковський ще не готовий стати головним тренером Динамо.


«Поки що Шовковський притирається. Він був у збірній України, тепер допомагає Луческу. Шовковський має хороший досвід футболіста, він був чудовий воротар. Але я не знаю, чи варто ставити його зараз головним тренером. Мені здається, трохи зарано. Йому потрібно набратися тренерського досвіду, що він зараз робить».


Своїми фаворитами на посаду наставника Динамо Сабо бачить колишнього головного тренера Ворскли Юрія Максимова та нинішнього керманича Зорі Патріка ван Леувена.


"Подивимось що буде. Я вважаю, що зараз на роль головного тренера Динамо підходять Максимов і ван Леувен», — сказав Сабо.

йоханий бабай, мабуть вперше згоден з йожиком))) Взагалі-то, найкращим тренером може колись стати Костюк - він тренер-переможець. Але не зараз, коли сидор і куми заправляють всім.
А Максимов може привести цих мажорів до тями!