15 квітня 2023 22:38

Завершилася гольова серія "Динамо" U-19 в чемпіонаті та інше. 21-й тур першості U-19 мовою чисел та фактів

Завершилася дві клубні рекордні серії Руху в Чемпіонатах U-19: переможну з 11-ти матчів та гольову – з 25-ти ігор (78 голів).

Рух утримує клубну рекордну безпрограшну серію в Чемпіонатах U-19: безпрограшну, яка триває 31 гру: 26 перемог та 5 нічиїх.

Завершилася гольова серія Динамо, яка тривала 25 ігор – 77 голів.

1-а велика перемога юнаків Вересу над Металістом (у 2-й грі).

1-а вольова перемога юнаків Зорі над Дніпром-1 (у 6-й грі).

10-а вольова перемога юнаків Зорі на своєму полі.

110-та перемога юнаків Ворскли, які при цьому забили 150-й гостьовий гол.

1-а гостьова велика перемога Вересу (у 2-й грі).

1-а нічия в матчах юнаків Руху та Динамо – у 5-й грі.

Динамо не пропускає голів у Чемпіонаті впродовж 347-ми хвилин, Олександрія – 270-ти.

Інгулець завершив безвиграшну серію, яка тривала 8 ігор: 2 нічиї та 6 поразок.

Завершився безгольовий серіал Минаю, який тривав 623 хвилини, Інгульця – 514 хвилин.

Безнічийна клубна рекордна серія Металіста 1925 на своєму полі триває 7 ігор: 3 перемоги та 4 поразки.

Безгольовий серіал юнаків Металіста триває 640 хвилин.

Шахтар не пропускає голів впродовж 295-ти хвилин.

10-та нічия юнаків Минаю.

1-й дубль у юнацьких Чемпіонатах оформлює Ярослав Караман (Минай, у 18-й грі), Максим Вадовський (Верес, у 40-й).

5-й гол у Чемпіонатах U-19 забиває Максим Вадовський (Верес, 2-й м’яч у грі), 1-й – Данііл Ващенко (Олександрія, у 16-й грі).

50-й матч у Чемпіонатах U-19 провів Іван Лосенко (Шахтар), 1-й – Тарас Татаренко (Кривбас).

70-й тренерський матч Василя Баранова біля керма різних юнацьких клубів: 20-й у Ворсклі та 50 – в Зорі. Баланс усіх ігор: +38=14-18 м’ячі 142-83.

1-й «сухий» матч у Чемпіонатах U-19 провів воротар Дмитро Ященко (Ворскла, у 8-й грі).

2-е в Чемпіонатах вилучення Володимира Вілівальда (Кривбас), 1-е – Ігоря Горбача (Динамо, у 51-й грі), Максима Терещенка (Дніпро-1, у 16-й).

1-й раз у Чемпіонатах U-19 вилучає з поля гравця арбітр Артем Тищенко (Слов’янськ).

Лише 2-й раз із початку Чемпіонату в турі не зафіксовано жодного пенальті, а вперше таке було у 12-му турі.

Найменш результативний тур поточного юнацького Чемпіонату – 13 голів, в тому числі гравці команд-господарів забили 5 голів.