9 квітня 2023 22:52

Лайнсмен вдарив Робертсона ліктем в кінці першого тайму матчу "Ліверпуль" – "Арсенал", буде проведено розслідування

Інстанція, відповідальна за призначення арбітрів в Англії (Professional Game Match Officials Limited - PGMOL) проведе розслідування інциденту під час матчу 30-го туру АПЛ «Ліверпуль» - «Арсенал» (2:2).

Асистент арбітра Константін Хацидакіс, ймовірно, вдарив ліктем захисника «Ліверпуля» Енді Робертсона. Епізод відбувся після того, як розлючений гравець атакував головного арбітра Пола Тірні в кінці першого тайму.

«PGMOL відомо про інцидент за участі помічника арбітра Константіна Хацидакіса та захисника «Ліверпуля» Ендрю Робертсона під час перерви під час матчу «Ліверпуль» – «Арсенал» на «Енфілді». Ми розглянемо це питання повністю після завершення гри», - говориться у заяві.