1 квітня 2023 18:23

Тренер збірної України U-19 Нагорняк: "У матчі з Іспанією все було проти нас"

Головний тренер юнацької збірної України U-19 Сергій Нагорняк підбив підсумки виступу своєї команди в еліт-раунді відбору Євро-2023.


Юнацька збірна України (футболісти не старші 2004 року народження) невдало виступила в еліт-раунді кваліфікації Євро-2023 (U-19), поступившись в усіх матчах своєї групи – Люксембургу (1:2), Данії (1:2) та Іспанії (0:4). Про причини такого результату розповів головний тренер синьо-жовтих Сергій Нагорняк.


– Результату немає, і в цьому винен тренер, – сказав Нагорняк. – Хоча, за великим рахунком, були й об'єктивні причини. До місця проведення змагань в Іспанії команда добиралася 36 годин, і в нас було лише одне тренування. Звичайно, це також впливає на результат, незважаючи навіть на рівень суперника. До того ж травми провідних гравців, які не змогли приїхати, були для нас відчутними. Попри це, я вдячний своїм підопічним, які намагалися виглядати гідно.

Наприклад, уже в першому поєдинку, із Люксембургом, було видно, що десь із середини першого тайму хлопці почали просідати. У другому матчі, проти Данії, я вважаю, рахунок був не за грою, але збірній України не пощастило. А поєдинок з Іспанією коментувати важко. Уже на 6-й хвилині ми програвали – 0:2. У цій зустрічі все було проти нас. Та й треба визнати, що іспанці були сильнішими за нас. Я взагалі вважаю, що Іспанія буде одним із головних претендентів на перемогу на чемпіонаті Європи.


Фото: УАФ