29 березня 2023 17:43

Адамс про Сака: "Якщо у світі і є гравець кращий за нього, який забиває і створює голи, то тільки Мессі. Букайо у вогні, тому "Арсенал" на першому місці"

Тоні Адамс вважає Букайо Сака одним із найкращих футболістів світу.

«Якщо в даний момент у світовому футболі і є гравець кращий за нього, який і забиває, і створює голи, то єдиний, хто спадає на мене на думку, – це Ліонель Мессі.


Букайо просто у вогні, і це причина, через яку «Арсенал» посідає перше місце в таблиці. Ерлінг Холанд може забивати сотні голів за Манчестер Сіті, Маркус Решфорд також проводить феноменальний сезон за Юнайтед. Але Букайо, безумовно, футболіст року, тому що він був найкращим гравцем Англії на чемпіонаті світу та найкращим гравцем команди, яка очолює Прем'єр-лігу з відривом у 8 очок.


Вперше я побачив його близько п'яти років тому на грі молодіжної команди проти «Форест Грін», і я одразу зрозумів, що він у чомусь особливий. Я одразу ж зв'язався з ним, бо хотів знати, хто за ним наглядає, чи хороша у нього сім'я і чи гідний агент.

Він сказав мені: «У мене все гаразд, містере Адамсе, у моєї родини все добре, все гаразд». Тоді я зрозумів, що він пройде довгий шлях.


З того часу ми підтримували контакт, і я зв'язався з ним після того, як він не забив у серії пенальті у фіналі Євро-2020. Він це оцінив, і наступного разу, коли я побачив його на «Емірейтсі», він міцно обійняв мене.


Він дуже милий хлопець, дуже шанобливий та ввічливий. У хлопця є талант, але він також має мізки. І він все ще називає мене "містер Адамс", - написав колишній капітан "Арсеналу" у своїй колонці.