29 березня 2023 15:17

Луїс де ла Фуенте про поразку від Шотландії: "Наші плани не змінюються"

Головний тренер збірної Іспанії Луїс де ла Фуенте прокоментував поразку національної команди у матчі із Шотландією.


"Ми зробили багато правильних речей задля досягнення результату. Буду тримати в умі позитивні моменти. Нам є куди зростати, але я задоволений ставленням гравців. Найголовніше зробити позитивний висновок, а потім подивитися, що пішло не так.


Помилки в епізодах із голами? Дві випадковості. Жодних закидів на адресу гравців. На такому рівні будь-яка дрібниця може змінити розклад. У першому таймі ми домінували, а згодом майже все, що ми підготували, суперник відбив.


Це був дуже складний та важкий матч. Ми робили те, над чим працювали, але нас покарали у двох моментах. Звичайно, я не звинувачую Порро чи Карвахаля. Це дві випадковості, футбольні речі. Ми створювали моменти. І я задоволений тим, що ми реалізовували те, над чим працювали.


Наші плани не змінюються. У нас залишилося шість ігор у групі, і Іспанія буде продовжувати слідувати плану - виграти всі матчі. Ми знали, що буде нелегко. Іспанія створила більше моментів, аніж Шотландія, але голи забили вони.


Я незадоволений результатом, а ось тим, чого досягла команда лише за чотири дні тренувань, задоволений. Хочу працювати зі своєю ідеєю, яка націлена на перспективу.


Нам не вистачило голів, бо ми створювали моменти та били по воротах. Але не забили. Ми повинні надати впевненості цій команді. Впевнений, що голи прийдуть. Нам не вистачало фінальної штрихи. Упевнений, ми станемо кращими", – цитує де ла Фуенте AS.