29 березня 2023 12:12
1

"Звідки інформація у цього інсайда, запитайте у нього": Ребров обурений чутками, що збірна не є для нього пріоритетом

Головний тренер Аль-Айну Сергій Ребров ексклюзивно для «Українського футболу» прокоментував інформацію, яка нещодавно з’явилась у пресі стосовно його майбутнього місця роботи.


Ні для кого не секрет, що Сергій Ребров розглядається у якості головного тренера збірної України після його закінчення контракту з Аль_Айном, який діє до 30 червня 2023 року.


Однак, за інформацією одного з анонімних Telegram-каналів, пріоритетним варіантом для Реброва є продовження контракту з Аль-Айном, який не бажає розлучатися з українським фахівцем. У такому випадку повноцінним головним тренером збірної стане Руслан Ротань.


Редактор «УФ» зв’язався із Сергієм Ребровим, щоб взяти коментар з цього приводу.


«Останнім часом багато чуток та інсайдів про мене та збірну з’являється. Та невже ви вважаєте, що я повинен усе це коментувати? Я озвучив свою позицію відносно роботи в збірній України, вона незмінна. А звідки інформація у цього інсайда, ви запитайте у нього», – підсумував Сергій Станіславович.


Щодо слів Сергія Реброва про свою позицію в збірній, ми підібрали його промовисту цитату.


«Я зосереджений на роботі в Аль-Айні, але завжди казав, що якщо буде інтерес від збірної – я завжди радий працювати в Україні, для свого народу. Якщо буде можливість, із задоволенням працюватиму в Україні», – казав 48-річний спеціаліст 15 грудня 2022 року в інтерв’ю на ютуб-каналі Анни Ребрової.


Із його висловів можна зробити висновок, що пріоритетом для Сергія Станіславовича після закінчення його контракту з Аль-Айном є якраз збірна України.

"...після закінчення його контракту з Аль-Айном..."
А якщо заропонують продовжити контракт з Аль-Айном на більш вигідних умовах?