28 березня 2023 20:03

Петраков знову буде злий: збірна Вірменії втратила перемогу над Кіпром, хавбек "Баварії" зробив дубль

У вівторок, 28 березня, збірна Вірменії українського тренера Олександра Петракова провела товариський матч проти команди Кіпру. Зустріч завершилася внічию з рахунком 2:2.

Поєдинок пройшов у Єревані на стадіоні "Республіканський". Команда екс-наставника збірної України Олександра Петракова знов не виграла. Гра завершилася внічию – 2:2.

Три дні тому збірна Вірменії у рамках відбору на чемпіонат Європи-2024 програла на своєму стадіоні команді Туреччини з рахунком 1:2. Ця гра була першою для Петракова на чолі вірменської команди.

У першому таймі збірна Кіпру відкрила рахунок на 43-й хвилині завдяки влучному удару захисника Антреаса Каро.

У другому таймі дубль оформив форвард збірної Вірменії Ґрант-Леон Ранос. Нападник другої команди мюнхенської Баварії відзначився на 51-й та 59-й хвилинах.

Проте команді Петракова зірвалася втримати переможний рахунок. На 83-й хвилині Дімітріос Христофі відправив м'яч у ворота вірмен.

Наступний матч команда Петракова проведе на виїзді проти збірної Уельсу 16 червня у рамках відбору на чемпіонат Європи-2024.