25 березня 2023 20:31

Руслан РОТАНЬ: "Будемо робити висновки з матчу проти Англії на Євро-2020, особливо щодо гри під час стандартів"

Виконувач обов'язків головного тренера збірної України Руслан Ротань виступив на прес-конференції перед поєдинком відбірного турніру Євро-2024 з Англією, який відбудеться 26 березня в Лондоні на «Вемблі» (початок — о 19.00 за київським часом).


— Яку інформацію вам дав контрольний матч із «Брентфордом»? Чому він був настільки закритим?


— Якби всі бажаючі змогли потрапити на матч, то зібрався б повний стадіон. Була проблема з організацією не лише для нашої асоціації, а й для самого «Брентфорда», який організовував поєдинок. Гра була важливою в плані того, що ми давно не збиралися, мало тренувань проводимо разом. Такі матчі дають можливість краще відчути зв’язки, налагодити взаємодію між ланками.


— Чи ви аналізували попередній поєдинок з Англією на Євро-2020? Чи визначилися зі складом на завтрашню гру?


— По складу зараз немає сенсу розмовляти. Ми маємо у голові склад, завтра всі його побачать. Що стосується попередньої гри на Євро, то ми з колегами багато разів її переглядали. Висновки будемо робити, особливо щодо гри при стандартах. Розуміємо, яка буде атмосфера на «Вемблі». Добре знаємо Англію, яка входить до світового топ-5, як я вже казав. Ми мріємо грати в таких матчах, отримуємо від них задоволення. Завтра в цій прекрасній країні на прекрасному стадіоні із прекрасною командою ми готові показати чудову гру. Будемо битися за результат, який нас буде влаштовувати.


— Ви нині — виконувач обов’язків головного тренера збірної України, а також наставник молодіжної збірної й «Олександрії». Як вам удається суміщати ці роботи? Чи додає позитиву вчорашня перемога команди U-21?


— Наразі «молодіжка» додає нам упевненості, це дуже гарний знак. Щодо моєї посади, то завтра матч, я виконую обов’язки головного тренера національної збірної, тому сконцентрований на цій грі. Післязавтра зранку вирушаю в Італію на поєдинок молодіжної збірної. Зараз усі ми, як і вся країна, маємо ситуацію, з якої потрібно вийти. Я не міг відмовитися, коли мене запросили на цю посаду на матч з Англією, — це було би непатріотично з мого боку. Концентруємося на завтрашньому поєдинку.