25 березня 2023 20:08

Олександр ЗІНЧЕНКО: "З Англією збірна має зіграти найкращий матч у житті"

Гравець збірної України Олександр Зінченко оцінив майбутній матч відбору Євро-2024 проти Англії. Гра відбудеться 26 березня.


«У нас багато успішних гравців у збірній України, тому неможливо поділитися якимось успішним досвідом («Арсеналу» – прим), хоча ми вже досить давно працюємо разом. Є гравці з більшим досвідом, ніж у мене. У нас єдина команда, побачимо, що ми покажемо. Бути капітаном, якщо не зіграє Ярмоленко? Подивимося, що вирішить тренер. У нас достатньо лідерів у команді.


«Завдання? Завдання завжди перемагати. Звісно, всі мріють потрапити на Євро-2024, але ми розуміємо, яка сильна збірна Англії. Потрібно провести найкращий матч у житті, однак у нас високий потенціал. Є гравці, які готові надавати результат. Битимемося за нашу країну, зіграємо з високо піднятою головою».

«Гравці «Манчестер Сіті»? Ми залишилися хорошими друзями з усіма гравцями «Сіті», підтримуємо стосунки. Щодо футболістів «Арсеналу», то, на жаль, Букайо Сака мені ще не передав склад Англії. Але я домагатимуся цього, подивимося, чи вдасться його умовити».


«Крім того, я хочу передати подяку британцям від усіх українців за ту допомогу, яку вони надають Україні. Без Великобританії Україні було б значно складніше. В Україні я хотів би подякувати ЗСУ, які захищають нас. І без нашої армії жодного футболу для нас би не було. Сподіваємось, що зробимо, щоб завтра українці могли посміхнутися. В Україні не залишилося нікого, кого не торкнулося це терористичне вторгнення».