25 березня 2023 15:06
1

Євген КОНОПЛЯНКА: "Молодь дуже перспективна, нас у будь-яку хвилину можуть замінити"

Вінгер збірної України Євген Коноплянка поділився думками щодо наявності талановитих молодих гравців у команді.


– Як ти сприймаєш збірну? Щось змінилося? Є молоді таланти.

– Я дуже скучив за усіма хлопцями. Звісно, дуже хотів повернутися якнайшвидше, але травми заважали мені. Зараз почуваю себе набагато краще, ніж це було… Скільки років пройшло?

– Може 2-2,5.

– Можна сказати, що нічого такого не змінилося. Я цих всіх молодих хлопців знаю – Бондаренко, Судаков були в «Шахтарі». Знаю, на що вони здатні. Молодь у нас дуже перспективна. Нас у будь-яку хвилину можуть замінити.

– З іншого боку – це й конкуренція з молодими за місце в складі. Свіжість – їхній плюс.

– Звісно, я завжди буду їх тільки підтримувати, щоб вони прогресували, робили конкуренцію. Вони цим дуже добре користуються, добре тренуються. У них гарна перспектива. Все в наших руках, вони молодці.

– Сьогодні у нас була тренувальна гра у рамках підготовки до матчу з Англією. Як ти оцінюєш ті 45 хвилин, які провів на полі?

– Як я казав, зараз у мене немає ніяких проблем зі здоров’ям, почуваю себе дуже добре. Тренери можуть сказати, в якій я формі, я не можу цього казати. Вони, гадаю, завтра скажуть, якщо були якісь помилки, якщо треба дещо змінити. Гадаю, провели гарний матч. Виграли закономірно.

Коли я побачив [себе] у списку, ви навіть не знаєте, що у мене було всередині. Наче вперше викликали до збірної, були такі емоції. Хочу сказати, що мене переповнюють емоції. Я можу, буду давати на футбольному полі все, на що я ще здатний, – сказав Коноплянка.
... сказав "збитий льотчик"