24 березня 2023 16:03

"Я вдячний "Уфі", але не хочу згадувати той час". Зінченко вкотре засудив країну-терориста

Захисник збірної України Олександр Зінченко продовжує бути голосом українців за кордоном і розповідати про тяжкі часи.


"Навіть не хочу називати назву країни. Я просто скажу: "країна-терорист". І не хочу говорити про ту людину [Путіна] взагалі.

Я вдячний Уфі за все, що вони зробили для мене. Але з моменту вторгнення терористів я не хочу мати жодних спогадів про той час. Чесно кажучи, я не хочу нічого чути про цю країну. Тому що через них, через їхні бомби кожен день гинуть українці.


В Україні немає людини, яка б щось не втрачала. Ця війна торкнулася всіх нас, і відтоді наша свідомість повністю змінилася. На жаль, ми вже звикли до цього. Все ж ми не втрачаємо надії, що найближчим часом все буде добре. Я хотів би сказати величезну подяку нашій українській армії за цю можливість, що ми ще можемо грати у футбол, ще грати за Україну. Щоб представляти нашу країну, звісно, усі розуміють тиск. Кожну нагоду грати, яку ми маємо, ми використовуємо, щоб боротися за нашу країну. Ми всі розуміємо відповідальність.


Це так важко, але без вашої підтримки [Великобританії] я навіть не можу уявити, що було б. Пам'ятаю, перший місяць після вторгнення я йшов до магазину, і до мене підходили маленькі діти й казали: "Ми всі з тобою, ми за тебе молимося. І ми сподіваємося, що все буде добре". Їм було лише близько 10 років. Для мене такі речі є найбільш чутливими, ніж будь-які інші події. Це означає, що навіть маленькі діти живуть з тобою в цій ситуації", – розповів Зінченко в інтерв'ю Daily Mail.