21 березня 2023 19:28
1

Забарний через травму покинув розташування збірної

Сьогодні національна команда України провела своє перше тренування в Лондоні. У ньому взяли участь усі гравці, викликані на збір, за винятком Іллі Забарного.


Оборонець прибув у розташування синьо-жовтих учора, побачився з усіма хлопцями та поспілкувався з виконувачем обов’язків головного тренера збірної Русланом Ротанем і медичним штабом команди.


Разом з Іллею приїхали також медики клубу «Борнмут», які обговорили з українськими колегами нинішній фізичний стан гравця. Триває восьмий тиждень лікування та реабілітації Забарного після комбінованої травми зв’язок гомілкостопу: є позитивна динаміка відновлення, однак нинішні кондиції не дозволяють виконавцю зіграти на високому рівні. Зважаючи на ризик отримання повторного ушкодження, лікарі обох команд спільно ухвалили рішення дати Іллі повноцінно завершити процес реабілітації, аби в майбутньому він міг тривалий час допомагати і збірній, і клубу. Відтак учора Забарний залишив розташування національної команди.


Поки що індивідуально тренується капітан збірної України Андрій Ярмоленко. Лікарі уважно спостерігають за ним, рішення щодо його участі у грі з Англією буде ухвалено пізніше.


Сьогодні синьо-жовті працювали в різних групах, що було зумовлено тим, що частина футболістів отримала повноцінне ігрове навантаження в недільних матчах за свої клуби. Олександр Зінченко, Руслан Маліновський та представники «Шахтаря» Микола Матвієнко, Тарас Степаненко, Артем Бондаренко й Георгій Судаков зіграли в тенісбол. Водночас решта команди відпрацьовувала тактичні завдання, поставлені тренерським штабом.


Завтра вранці збірники знову матимуть тренування на полі бази ФК «Брентфорд» — перші 15 хвилин будуть відкритими для представників ЗМІ.


Після тренування Руслан Ротань проведе свою першу прес-конференцію в ролі виконувача обов’язків керманича національної команди. Зустріч із мас-медіа розпочнеться в конференц-залі клубної бази о 12.30 за місцевим часом, і її можна буде переглянути в прямому ефірі на YouTube-каналі УАФ.

Пороблено