20 березня 2023 10:02

"Він так і не увійшов у гру": огляд французької преси на дії Малиновського у матчі "Реймс" – "Марсель"

Марсель здобув вольову перемогу на виїзді над Реймсом (2:1) у рамках 28-го туру Ліги 1. Руслан Малиновський провів не найкращу гру у складі «провансальців»

Учора Марсель обіграв Реймс із рахунком 2:1. Малиновський вийшов у стартовому складі своєї команди, але нічим, окрім жовтої картки, не запам'ятався. У результаті українця замінили на 63-й хвилині і він отримав низьку оцінку від аналітичних порталів.

Французька преса також не в захваті від гри Руслана, наголосивши, що українець у цьому матчі не зміг вплинути на гру.

CoeurMarseillais – 3/10
Ми дуже мало бачили українця у першому таймі. Другий тайм був не кращим.

MaxiFoot – 4/10
Атакуючий півзахисник так і не увійшов у гру. Він справляв враження, що постійно перебуває у неправильному темпі, як і своїх оборонних, і у наступальних діях.

90 хв – 4/10
Малиновський дуже допомагав у тіньовій роботі, віддав кілька цікавих передач. Його пресинг був інтенсивним та жорстким протягом усієї гри. Український гравець багато разів був близьким до червоної після того, як отримав жовту у першому таймі.

Нагадаємо, що 29-річний Малиновський, який перейшов до Марселя з Аталанти у зимове трансферне вікно, провів за французьку команду 14 матчів та забив два голи.

У наступному турі Марсель прийме вдома Монпельє. Гра відбудеться 31 березня на «Велодромі».