19 березня 2023 18:19

"Страсбург" залишив зону вильоту Ліги 1: Соболь взяв участь у переможному матчі з "Осером"

Страсбург у матчі 28-го туру Ліги 1 здобув перемогу над прямим конкурентом у боротьбі за виживання Осером. Поєдинок завершився з рахунком 2:0.

Страсбург перервав п'ятиматчеву серію Осера без поразок у Лізі 1;

Едуард Соболь на 83 хвилині матчу вийшов на заміну.

Страсбург у разі успіху у сьогоднішньому матчі міг збільшити відрив від зони вильоту. Для цього необхідно було перемагати у рідних стінах.

Команда Фредеріка Антонетті впоралася із завданням, забивши по м'ячу у кожному з таймів. Жерзино Ньямсі на дев'ятій хвилині відкрив рахунок, а Хабіб Діалло на 86-й зняв усі питання про переможця.

Едуард Соболь перед поїздкою до збірної України на матч із Англією з'явився на полі за кілька хвилин до другого голу Страсбурга, який підняв команду українця із зони вильоту.

Страсбург у турнірній таблиці Ліги 1 на три очки випереджає Осер, який опустився у небезпечну зону. Нагадаємо, що цього сезону чотири команди покинуть елітний дивізіон через скорочення до 18 команд.