18 березня 2023 16:24
4

Блогер: "Вітаю всіх уболівальників "Динамо" з достроковим завершенням офіційного футбольного сезону, далі вже ніяких очікувань, нервів та переживань"

Блогер Михайло Смоловий у своєму Телеграмі поділився враженнями від 2-го тайму матчу "Динамо" - "Зоря" (0:1):

Стисло після другого тайму:

⁃ мушу подякувати Русину, що не конвертував фейл з привозом Тимчика після з кутового в дебюті другого тайму і не вбив інтригу тоді, а відтягнув до 83‘ хвилини; чергова нетвереза оцінка епізоду фулбеком, до того був незрозумілий пас, який власне до кутового призвів
⁃ рання потрійна зміна дещо шокувала, бо окрім Ваната не залишилося людей «шукати і знаходити простір» на прийомах, стало цікаво, яким чином дід побачив схему зламу захисту Зорі в теорії (виявилося він її не побачив, просто вирішив, що у цієї трійки вийде краще)
⁃ дивно було бачити, коли єдиний нападник, і той спускався за м’ячем кудись у напівфланг, тож з позиційним нападом біда страшенна
⁃ в клубі мають нарешті визнати, що базовий дідів концепт «гравці в атаці мають створювати різницю» не працює через відсутність в атаці гравців здатних цю «різницю» створювати; зараз кияни схожі на збірну 10-11 класів, де хлопці мало розуміють, що їм робити з м’ячем, коли суперник стоїть повним складом у власній третині
⁃ чекав тиск на Батагова і не дочекався, той просився увесь матч щось привезти, аж пищав, але кияни цих сигналів не помітили
⁃ тож вітаю усіх вболівальників Динамо із дочасним завершенням офіційного футбольного сезону (#ротаньстайл з їх нічиїми буде довго наздоганяти, може не вистачити турів), далі вже жодних очікувань, нервів та переживань, лише докази відсутності системної роботи на зборах над проблемами (це був кастинг з надією, що гравці самостійно почнуть «створювати різницю»)
⁃ тепер замість футболу нас очікує запекла боротьба чергової свіжої партії динамівських сердець за тренерський трон, ЗМІ змагатимуться в продюсуванні інсайдів
ЗАРПЛАТИ УРЕЗАТЬ -50 ПРОЦЕНТОВ
Некоторые игроки так играют как будто у них не то что сезон, а вообще карьера досрочно завершилась. Сразу после подписания контракта :-)
досрочно можно с лигой чемпионов попращаться -теперь даже и лига Европы это Эверест -так что только лига конференций или кубок киевской области
Після декількох героїчних перемог над Львовами та металістами-придворні писаки знов заведуть стару шарманку,що ДК включається за чемпіонську гонку..скільки разів таке було)Але по ходу Луческу вже втомився від всого цього..