15 березня 2023 17:35

Пеллегріні - про матч "Бетіса" з МЮ в ЛЄ: "Спробуємо змінити рахунок цього протистояння"

Головний тренер «Бетіса» Мануель Пеллегріні поділився очікуваннями від майбутньої зустрічі з «Манчестер Юнайтед» у рамках 1/8 фіналу Ліги Європи. Перший матч завершився перемогою «червоних дияволів» - 4:1.

«Я вважаю, що у футболі ніколи не знаєш, з яким рахунком може закінчитися гра. Минулий матч ми грали на виїзді. Але тут, удома, з нашими вболівальниками, знаючи з самого початку, є всі можливості для виходу до наступного раунду.

Ми повинні намагатися з першої хвилини виграти матч і спробувати забити голи, необхідні для проходу до чвертьфіналу. А якщо не вийде, то покажемо гарну гру та отримаємо перемогу на рідному стадіоні. Тому я вірю у свою команду, вірю в наших уболівальників, ми намагаємося все разом змінити рахунок у цьому протистоянні», — наводить слова Пеллегріні Manchester Evening News.