11 березня 2023 17:05

"Чорноморець" і "Металіст 1925" поділили очки в матчі з одним яскравим таймом

Поєдинок розпочався дуже стрімко, і вже до 20-ї хвилини команди обмінялися голами. Рахунок відкрив Чорноморець. Підопічні Григорчука розіграли чудову атаку в карному майданчику, яку завершив Алефіренко. Молодий нападник забив у другому матчі поспіль.

Металіст 1925 відповів шедевром Вачіберадзе, який свого часу виступав якраз за Чорноморець. Русин ефектно прибрав захисника, відпасував на Беку, а той лівою закрутив м'яч під дальню стійку – 1:1.

Обмін ударами тривав до кінця тайму. Мозіль завадив Алефіренку оформити дубль, схожий епізод трапився і біля інших воріт між Бичеком та Непогодовим. Перед перервою м'яч ще раз побував у воротах Металіста 1925, але Юсов підіграв собі рукою.

На старті другої половини Русин розстрілював Непогодова з близької відстані – кіпер Чорноморця здійснив сейв обличчям! Після цього суперники нарешті заспокоїлись. Металіст 1925 часто переходив межу грубощів, нахапавши 3 жовті за 13 хвилин. Заміни тренерів не впливали на картину гри, яка докотилася до нічиєї.

Позиції в таблиці суттєво не змінились – Металіст 1925 залишається в середині таблиці (сьома сходинка), а Чорноморець (чотирнадцята) не виліз зі зони перехідних матчів.

Чорноморець - Металіст 1925 1:1

Голи: Даниїл Алефіренко 8 - Бека Вачіберадзе 19

Чорноморець: Дмитро Непогодов, Олександр Васильєв, Лука Гучек, Орест Кузик (Сергій Політило 86), Ілля Путря, Дмитро Юсов (Олександр Гладкий 83), Олександр Демченко, Даниїл Алефіренко, Зігей Бадібанга (Андрій Штогрін 86), Максим Брагару,

Металіст 1925: Олег Мозіль, Бека Вачіберадзе (Владислав Островський 88), Ярослав Мартинюк, Ростислав Русин (Дмитро Капінус 88), Ігор Курило, Костянтин Бичек (Андрій Чирук 66), Владислав Дмитренко (Андрій Ременюк 73), Михайло Шершень, Артем Габелок Максим Жичиков, Микита Безуглий

Попередження: Максим Жичиков 57, Бека Вачіберадзе 63, Ігор Курило 73, Андрій Ременюк 90