10 березня 2023 23:33

А до збірної їде Коноплянка: відео чергового голу Кочергіна за "Ракув" у матчі чемпіонату Польщі

У п'ятницю, 10 березня, у поєдинку 24-го туру чемпіонату Польщі Ракув на своєму стадіоні приймав Шльонськ із Вроцлава. Зустріч завершилася впевненою перемогою господарів із рахунком 4:1.

У стартовому складі Ракува вийшов український півзахисник Владислав Кочергін, який став одним із героїв поєдинку.

На 36-й хвилині Кочергін відкрив рахунок у цьому матчі. Владислав отримав м'яч у штрафному майданчику і зблизька відправив його в дальній кут воріт гостей. А на 62-й хвилині українець віддав результативну передачу на Лопеса, який зробив рахунок 4:0.

Головний тренер Ракува Марек Папшун замінив Кочергіна на 78-й хвилині за рахунку 4:1.

У поточному сезоні 26-річний український хавбек у складі Ракува провів 34 матчі у всіх турнірах, у яких забив дев'ять м'ячів та зробив трьох асистів.

Після цієї перемоги Ракув зміцнив своє лідерство у турнірній таблиці Екстракляси. Команда українця набрала 58 очок у 24 поєдинках.

У наступному турі чемпіонату Польщі Ракув на своєму стадіоні зіграє із Краковією, за яку виступає український півзахисник Євген Коноплянка. Матч відбудеться 18 березня і розпочнеться о 21:00 за київським часом.