6 березня 2023 21:56

"Сассуоло" перестріляв "Кремонезе" у битві з п'ятьма голами

В рамках завершальної програми 24-го туру Серії А заплановано кілька матчів. Звіт про них читайте на "Футбол 24".

Чемпіонат Італії 2022/23, 25-й тур

Сассуоло – Кремонезе – 3:2

Голи: Лорьенте, 26, Фраттезі, 41, Байрамі, 90+2 – Дессер, 62, 83

Кремонезе після першої перемоги в Серії А з 1998 року повернувся на шлях феєричних, але програшних матчів. У першому таймі виїзного поєдинку проти Сассуоло команда згоріла – Лорьенте оформив комфортну перемогу господарів, віддавши асист п'яткою на Фраттезі й відзначившись прямим ударом зі стандарту. 2:0.

За кількістю голів зі штрафних в останніх трьох сезонах топ-чемпіонатів Лор'єнте порівнявся із самим Мессі, увірвавшись в топ-4.

У другому таймі з'явився інший герой. Дессер, який замінив Афена-Г'яна по перерві, скоротив відставання в рахунку на 62-й хвилині, а на 83-й Сіріль відновив статус-кво – причому йому асистував голкіпер. Втім, на 90+2-й хвилині Лорьенте знову нагадав про себе, виконавши точну діагональ на правий край штрафного під удар Байрамі. Надім вистрілив у дальній кут і влучив – 3:2! Саме з цим рахунком зустріч і добігла кінця.