6 березня 2023 19:17

Самба Діалло у складі Сенегалу U-20 вийшов до фіналу Кубка африканських націй

На Кубку африканських націй U20, що проходить в Єгипті, тривають вирішальні матчі.

Нагадаємо, в турнірі бере участь вінгер київського «Динамо» Самба Діалло, який захищає кольори рідного Сенегалу.

Збірна Сенегалу, посівши перше місце у своїй групі завдяки перемогам над Нігерією (1:0), Мозамбіком (3:0) та Єгиптом (4:0), вийшла до чвертьфіналу, де здолала збірну Беніну (1:0).

До речі, вихід до четвірки кращих збірних континенту вже приніс сенегальцям путівку до фінальної частини Чемпіонату світу U20, який відбудеться в Індонезії.

У півфінальному протистоянні сенегальські «Леви Теранги» зустрілися з Тунісом. Дуже швидко Сенегал забезпечив собі гандикап у два м’ячі завдяки голам Папе Діопа на 7-й та Ламіна Камара на 17-й хвилинах. На початку другого тайму Камара оформив дубль, зробивши рахунок розгромним. Результат 3:0 втримався до фінального свистка.

Діалло вийшов у стартовому складі на звичній позиції на лівому фланзі атаки та провів на полі 70 хвилин.

У фіналі континентальної першості, який відбудеться у суботу, 11 березня, Сенегал змагатиметься за титул з переможцем півфінальної пари Нігерія – Гамбія.