5 березня 2023 08:43

Кучерявий у Шотландії допоміг своїй новій команді здобути розгромну перемогу: українець забив гол і зробив асист

Український півзахисник Максим Кучерявий, який виступає за Фалкірк, забив гол і зробив результативну передачу в матчі 27-го туру третього шотландського дивізіону проти Пітерхеда (5:0).

Максим Кучерявий допоміг Фалкірку розгромити Пітерхед у домашньому матчі 27-го туру третього шотландського дивізіону (5:0).

Український хавбек вийшов на заміну у перерві при рахунку 0:0 і на 59-й хвилині ефектним ударом з літа відкрив рахунок, а незабаром віддав результативну передачу на захисника Колла Доналдсона.

20-річний Кучерявий перейшов до Фалкірка з Сент-Джонстона на правах оренди в лютому і провів три матчі, в яких забив один гол і оформив один асист.

Контракт українського півзахисника з клубом Сент-Джонстон діє до травня 2025 року.

Фалкірк зіграв 26 поєдинків, набрав 54 очки і посідає друге місце в турнірній таблиці третього шотландського дивізіону з відставанням від Данфермлайна, що лідирує, у п'ять залікових пунктів.