3 березня 2023 22:24

Роналду не забив. "Аль-Наср" вирвав перемогу у аутсайдера чемпіонату

У п'ятницю, 3 березня, відбувся матч 19-го туру чемпіонату Саудівської Аравії з футболу між клубами «Аль-Наср» та «Аль-Батін». Гра завершилась із рахунком 3:1.

Рахунок у матчі було відкрито на 17-й хвилині гри завдяки голу Рензо Лопеса. На 90+3 хвилині «Аль-Наср» зрівняв рахунок – забив Абдулрахман Гаріб. На 12-й компенсованій хвилині господарі таки змогли вийти вперед – відзначився Аль Фатіл. Буквально за 3 хвилини «Аль-Наср» забив третій – цього разу ворота суперників вразив Маран.

Зірковий португальський форвард Кріштіану Роналду вийшов у стартовому складі «Аль-Насра» з капітанською пов'язкою та провів на полі весь матч.

Зараз у «Аль-Насра» 46 очків після 19 турів. Найближчий переслідувач «Аль-Іттіхад» має 44 пункти.

Цікаво, що «Аль-Батін» знаходиться на останньому місці в таблиці. У команди лише 6 очок.