2 березня 2023 09:25

Малиновський отримав середню оцінку за поєдинок Кубка Франції проти "Аннесі"

Французький "Марсель" у рідних стінах поступився "Аннесі" у чвертьфіналі Кубка Франції. Основний час приніс нічию 2:2, а у серії пенальті провансальці програли – 6:7.

Український півзахисник господарів Руслан Малиновський з'явився на полі у стартовому складі команди та відіграв 67 хвилин. За цей час він завдав 3 удари, один з яких влучив у каркас воріт. Також у нього була одна успішна спроба дриблінгу, одна ключова передача і 3 навіси (жодного точного). При цьому точність його передач склала 80%. Крім цього, українець 1 раз сфолив та допустив 14 втрат. В обороні Руслан виграв 2 зі своїх 6 єдиноборств.

Статистичний портал SofaScore оцінив дії українця у 6.9 бала – це середній показник у "Марселі".