1 березня 2023 15:45

Четвертий арбітр матчу з "Кремонезе" сказав Моурінью "займатися своєю хернею" у відповідь на претензії тренера "Роми". Після видалення Серра сказав Жозе: "Всі вважають тебе дупою. Іди додому"

Федерація футболу Італії розпочала розслідування конфлікту Жозе Моурінью з арбітром.

Головний тренер "Роми" був вилучений на 1-й хвилині другого тайму гри з "Кремонезе" (1:2). Він вступив у конфлікт із резервним арбітром Марко Серрою, а потім, отримавши червону картку, вступив у запеклу суперечку з головним суддею Марко Піччініні.

Як повідомляє La Gazzetta dello Sport, після того, як тренер вимагав у Серрі пояснити, чому Франк Тсаджу не був покараний після зіткнення з Марашем Кумбулою, арбітр сказав йому «займатися своєю хернею».

Після того, як португалець отримав червону, резервний суддя сказав йому: Усі вважають тебе дупою. Іди до дому".

Прокурор італійської федерації футболу розпочав розслідування цього епізоду. Незабаром будуть заслухані свідчення тренера та судді.