27 лютого 2023 21:09

Віктор ВАЦКО: "Розігрів вболівальницького інтересу до УПЛ відсутній. Де там ті продавці телевізійних прав за 100-500 тисяч мільйонів?"

Коментатор Віктор Вацко розкритикував УПЛ та власників клубу за відсутність промозаходів перед стартом другої половини сезону.


«УПЛ повертається. І все якось буденно. Немає глобального інтересу до цього турніру. Ніхто ніде про це не говорить, не пише, не показує. Що УПЛ, що Меморіал Макарова чи зимовий кубок ПФЛ…

Промоція, розігрів вболівальницького інтересу – однаково, відсутній. Де там наші видатні футбольні бізнесмени? Де там ті продавці телевізійних прав за 100-500 тисяч мільйонів? Де там ті, хто кричали: «А ось в Туреччині клуби отримують за права! В Польщі отримують за права, а в нас за копійки продають!»?

Все? Забули? Не треба вам більше? Скільки разів ви збиралися під час паузи у чемпіонаті та проговорювали ваші майбутні дії?

Чемпіонат закінчиться у перших числах червня. Знову замість бізнесу будемо слухати історії про дідусів у селах? Чи про те, що часу у вас не було, щоб домовитись?» – сказав Вацко.