21 лютого 2023 22:06

Данило КНИШ: "Міг продовжити контракт з "Динамо" на півроку, але ухвалив рішення покинути київський клуб"

Півзахисник "Карпат" Данило Книш пригадав часи свого перебування в структурі "Динамо".


– Ти вихованець київського "Динамо". Розкажи, як розпочинав займатися футболом.

– Я розпочинав займатися футболом у своєму рідному місті – Арцизі. Спочатку я поїхав у Харків, там не все склалося, тому я вирушив у "Моноліт" (Чорноморськ). Там будувалася дуже непогана команда, мені сподобалося. Разом зі мною виступав Олександр Зінченко, ми з ним однолітки. Я там провів два роки і команда почала розпадатися. Футболісти в нас були непогані, ми поїхали в Маріуполь на турнір. Там ми себе добре проявили і мене запросили до київського "Динамо", а Саша Зінченко поїхав у "Шахтар". Зараз із Зінченком вже не спілкуюся. Востаннє ми з ним розмовляли ще, коли були в юнацькій збірній України. Зінченко в дитинстві був таким, як і зараз. Дуже любив перемагати, серйозно ставився до всього та любив свою справу. Я не здивований, що йому вдалося реалізувати свій потенціал і зараз він є одним із лідерів лондонського "Арсеналу".

– Розкажи якусь смішну історію пов’язану з Зінченком.

– Я пам’ятаю, як ми приїжджали завжди на обід і не любили їсти першу страву. Тренер нам казав, щоб ми їли, бо це додасть нам сил, адже у нас важкі тренування і так далі. Одного разу нам із Сашком не сподобався суп і ми його насолили. Думали, що тренер зараз скаже, що він пересолений і ми можемо не їсти. А він прийшов і сказав, що йому байдуже і ми повинні це все з’їсти.

– Як думаєш, чому не вдалося закріпитися в "Динамо"?

– Чесно кажучи, не знаю. Хотів спробувати щось нове, тому пішов з "Динамо". Хоча ще міг продовжити контракт на півроку, але ухвалив рішення покинути київський клуб.

– Хто з гравців, які були в "Динамо" надихав тебе своєю грою?

– Звичайно, що це Віктор Циганков. Ми з ним в Академії дуже добре товаришували. Зараз вже рідко спілкуємося, коли грали в УПЛ, то могли перетнутися і поговорити. Однак Циганков це дійсно топовий футболіст. Для своїх років, він так "возив" людей на футбольному полі, що було аж страшно проти нього грати.

– Циганкову вдасться заграти в "Жироні"?

– А чому ні? Він дуже розумний, технічний футболіст. У нього велике бажання прогресувати. Звичайно, що він міг і раніше перейти кудись, але склалася така ситуація, що не вдалося. Однак вважаю, що цей перехід Циганкова у "Жирону" є своєчасним і у Віктора ще є час себе проявити.


Фото - ФК "Карпати"