18 лютого 2023 22:18

Піолі про три перемоги "Мілана" поспіль: "Ми знову на вірному шляху. Продовжимо не пропускати – можемо перемагати до кінця сезону"

Головний тренер «Мілана» Стефано Піолі підбив підсумки матчу з «Монцей» (1:0) у Серії А.

«Коли потрібно захищатися, слід робити це всією командою, діючи енергійно та інтенсивно. Ми можемо грати краще, але «Монца» провела відмінний другий тайм, а ми відчули вантаж останнього тижня – важкого як на фізичному, так і психологічному рівні.

У нас були можливості забити більше, два відмінні моменти. Враховуючи ситуацію, треба зміцнювати віру в себе і добиватися результату.

Я вважаю, що в першому таймі ми були дуже хороші. Форвардам слід було рішучіше намагатися подолати пресинг «Монці», але загалом усі працюють як єдине ціле. Ми повернулися на дорогу. Наступний крок – якісніше починати атаки від своїх воріт, досягти стабільності та створювати більше моментів.

У Лізі чемпіонів ми теж не убезпечили себе, але якщо продовжимо зберігати ворота на замку, будемо здатні продовжувати перемагати до кінця сезону», – сказав Піолі DAZN.