17 лютого 2023 18:28

Джерело: У "Зорі" не виявилося дефібрилятора, коли у Данченка стався інфаркт

У У медиків «Зорі» не було дефібриляторів, коли Олег Данченко пережив інфаркт на тренуванні команди на зборах у Туреччині, повідомляє KDK.


Необхідне технічне обладнання було у лікарів австрійської команди, яка тренувалася поруч. Те, що 28-річного українця врятували - диво.


Посилаючись на представників медичних штабів українських клубів, джерело відзначає, що це поширена історія, оскільки дефібрилятори потрібно оновлювати, але ніхто цим не хоче займатися, бо «все одно ніхто не помирає на тренуваннях».


Медичний регламент УАФ (ст.12) передбачає, що під час проведення змагань під егідою організації дефібрилятор повинен знаходитися в сумці лікаря, включаючи тренування.


За інформацією «ТаТоТаке», 5 000 ліцензійних дефібриляторів УЄФА коштують 3-3,5 тисячі євро.


16 лютого стан футболіста був стабільний, він почував себе добре, а його аналізи були хороші, проте він ще знаходився в лікарні, додало джерело. Проте діагноз гравцю ще не поставлений, йому доведеться пройти ще багато медичних досліджень. «Зоря» готова профінансувати операцію в найкращій клініці Німеччини, якщо вона буде потрібна.