17 лютого 2023 18:25

"Аль-Айн" здобув перемогу над "Іттіхадом" у результативному поєдинку: відео гольової атаки за участю Ярмоленка

Український півзахисник Андрій Ярмоленко допоміг Аль-Айну здобути перемогу над Іттіхадом у сьогоднішньому виїзному матчі 17-го туру чемпіонату ОАЕ (3:2).

Аль-Айн сьогодні обіграв Іттіхад у виїзному поєдинку 17-го туру чемпіонату ОАЕ (3:2).

Український півзахисник Андрій Ярмоленко вийшов у стартовому складі гостей та провів на полі 90 хвилин ігрового часу.

Хавбек збірної України взяв участь в атаці, що призвела до першого взяття воріт суперника.

Аль-Айн вирвав перемогу на восьмій компенсованій хвилині завдяки голу тоголезського форварда Коджо Лаби. Ще два м'ячі записали у свій актив Кайо Канедо та Суфіан Рахімі.

Аль-Айн під керівництвом українського фахівця Сергія Реброва провів 17 матчів, набрав 34 очки і посідає друге місце в турнірній таблиці чемпіонату ОАЕ з відставанням від лідируючого Аль-Ахлі у два залікові пункти.