16 лютого 2023 08:12

Гвардіола про 3:1 з "Арсеналом": "У першому таймі вони були набагато кращими за нас. Після перерви "Сіті" заграв набагато агресивніше"

Пеп Гвардіола висловився про перемогу «Манчестер Сіті» над «Арсеналом».

У перенесеному матчі 12-го туру Прем'єр-ліги лондонці вдома поступилися клубу з Манчестера (1:3).
«У першому таймі «Арсенал» був набагато кращим за нас. Ми грали недостатньо інтенсивно. Може, це тому, що я дещо змінив, і це було недостатньо добре.

Після перерви ми грали набагато агресивніше і набагато краще. Ми це зробили, так.

З перших хвилин другого тайму ми пресингували суперника набагато вище та інтенсивніше. У них не було в півзахисті додаткового гравця, який міг би створювати моменти.

Уокер, Аканджі, Діаш та Аке доклали величезних зусиль, щоб контролювати Сака, Мартінеллі та Нкетіа. Це нелегко», – сказав головний тренер Ман Сіті.