15 лютого 2023 23:58

Мудрик дебютував за "Челсі" у Лізі чемпіонів з поразки від "Борусії" Дортмунд

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів лондонський Челсі з Михайлом Мудриком поступився на виїзді дортмундської Боруссії з рахунком 0:1.

У першій половині зустрічі німецька команда мала територіальну перевагу (59% на 41%), а також частіше била по воротах суперника (11 проти 4), але в перші 45 хвилин зустрічі вболівальники голів не побачили.

У другому таймі Челсі мав кілька моментів, щоб відкрити рахунок у сьогоднішньому матчі, але забили господарі поля. Адейємі відірвався від захисників у контратаці, розібрався з голкіпером і загнав м'яч у сітку – 1:0.

Зазначимо, що Мудрик залишив поле на 71-й хвилині зустрічі. Замість нього в гру вступив Кукурелья.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Боруссії Дортмунд над Челсі з рахунком 1:0.

Матч-відповідь відбудеться в Лондоні, 7 березня.

«Боруссія» Д – «Челсі» – 1:0

Гол: Адеємі (63)